Ubytování na farmě

    Jde o nově vybudovaný rodinný apartmán v podkroví pro 1 - 5 osob. Toto ubytování je ideální jak pro rodiny s dětmi, prarodiče s vnoučaty či jednotlivé páry, tak pro dovolenou s vlastním koněm – koníky máte přímo pod sebou v boxech. Ubytování se nachází na samém okraji vesnice u Straňovického potoka, kolem jsou louky, pastviny, pole a lesy.
    Na své si přijdou jedinci milující klid, pěší turistiku nebo cykloturistiku. V okolí se nachází mnoho zajímavých turistických stezek, cyklostezek,památek a přírodních krás. V létě jsou lesy plné hub a jiných lesních plodů. Pro zájemce je možná jízda na koni, či svezení dětí na koni.
    Koupání je možné v místní řece Volyňce, pro náročnější je koupaliště ve Volyni (7 km) a plavecký bazén ve Strakonicích (18 km). V zimě si můžete zalyžovat v blízkých lyžařských areálech (Zadov, Kubova Huť, Kvilda).
     Velikost bytové jednotky je 2+kk, vlastní WC, sprchový kout a vchod. Vše je nové. Apartmán je vybaven lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským nádobím. K dispozici je venkovní posezení se zahradním nábytkem a grilem nebo otevřené ohniště.

Cena:

Krátkodobé ubytování :

  
  300 Kč / osoba / den

Víkendové pobyty :

  500 Kč / osoba / víkend
  2000 Kč / víkendový pronájem objektu pro 5 osob

Týdenní pobyty :

  1 500 Kč / osoba / týden
  7 000 Kč / týdenní pronájem objektu pro 5 osob
  Děti do 2 let zdarma

Na farmě je též možné hlídání dětí 100 Kč / hod.
Čisté ložní prádlo, utěrky a ručníky do koupelny jsou v ceně.

Pobyty nejsou podmíněné plným obsazením apartmánu, avšak při plném obsazení či delším pobytu je cena zvýhodněná. Vždy jste v apartmánu sami.